Açılıyor...

Merkez Mah. Çobançeşme Cad. No:6 Kağıthane / İSTANBUL

Kurumsal

Metropol Diyaliz Merkezi

Merkezimiz İstanbul Kağıthane İlçesinde 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. ( S.S.K , T.C. EMEKLİ SANDIĞI , BAĞ-KUR ) mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 45+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon,gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi,ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Fresenius 4008 S ve 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Hizmetlerimiz

Merkezimizde verilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir. Hastalarımızdan herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Araç Servisi

Hastalarımızı ikamet ettiği evlerinden özel ve konforlu araçlarımız ile alınıp, tedavi bitiminden sonra yine evlerine bırakılmaktadır.

Tedavi

Tüm tedaviler uzman hekim kontrolünde ve deneyimli ekip kadrosuyla yürütülmektedir.

Labaratuvar Hizmetleri

Hastalarımızın tüm labaratuvar tahlilleri ve tedavileri merkezimiz tarafından yapılmaktadır.

Görüntüleme Hizmetleri

Hastalarımızın EKG ve Akciğer taramaları ve değerlendirmeleri merkezimizde yapılmaktadır.

Geniş ve Ferah Ortam

Hastalarımız ve yakınları için tasarlanmış klimalı dinlenme alanlarda Televizyon, İnternet, Gazete ve Dergi gibi hizmetler sunulmaktadır.

Diğer Hizmetler

Hastalarımız tedavi süresi boyunca Hastaya ait Televizyon, Gazete ve Dergi, Wifi gibi hizmetlerin bulunduğu ortamda tedavi olmaktadır

Organizasyon Şeması

Metropol diyaliz yönetim ve organizasyon şeması

org

Metropol Diyaliz Merkezi

Anlaşmalı Kurumlar

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK tarafından karşılanmaktadır. Sunulan tedavi hizmeti karşılığında herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.